Proč web od nás

V čem jsme jiní, na čem nám záleží, nebo čemu věnujeme velkou pozornost? Přečtěte si, co získáte, pokud svěříte tvorbu webu Asimary.

Umíme to perfektně

Náš tým je tvořen odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Roky praxe nás naučily, že je nutné pohlížet na tvorbu webů komplexně. Důkladná analýza, skvělý design, srozumitelná struktura webu, přehledná administrace a samostatná editace obsahu, zabezpečení, rychlost, SEO optimalizace, aktualizace WordPressu a pluginů, a následná podpora pro naše klienty.

U naší tvorby webu se snažíme, pokud je to jen trochu možné, najít řešení, abychom zabránili budoucím nákladům. Zejména se jedná o platbu ročních nebo licenčních poplatků.

Důkladná analýza

Analýza je základním kamenem, jak se dopracovat ke kvalitnímu řešení. Jen tímto způsobem lze vytvořit  web, který není jen pouhou kopií předchystané šablony.

Každý klient má svá specifika. Společnými silami zjistíme Vaše potřeby a požadavky. A vytvoříme skvělý web podle Vašich představ v kombinaci s našim profesionálním nadhledem a optimálním řešením.

Design, který zaujme

Grafické zpracování webu vytváří první dojem a je důležité aby upoutal pozornost uživatele. Důležitá je také srozumitelnost a snadná orientace, aby si uživatel nepřipadal ztracený. Pokud tomu tak není, z velké pravděpodobnosti web opustí. Při práci se naší webdesignéři snaží o moderní a přehledný design, ve kterém se uživatel dokáže rychle zorientovat, a snadno tak dosáhne svého cíle. 

V dnešní době většina uživatelů navštíví web prostřednictvím mobilu. Obsah webu přizpůsobíme displeji zařízení, tzv. responzivní zobrazení. Tuto záležitost bereme jako standard. Uživatel tak bude mít možnost si Váš web prohlédnout jak na mobilu, mobilu, ale také tabletu. Web tak zůstane přehledný a čitelný na jakémkoliv zařízení. 

Na rychlosti záleží

Je nutné dbát i na rychlost webu, která má vliv na chování uživatelů. Jejich trpělivost při čekání na reakci a zpětnou odezvu webu není nekonečná. Pokud budou muset déle čekat, než se jim web načte, raději přejdou na web ke konkurenci. 

Rychlost webu má také vliv na umístění webu ve výsledcích vyhledávání. Čím rychleji se web bude načítat, tím lepší bude pozice Vašeho webu ve výsledcích vyhledávání, a více uživatelů web navštíví.

Naše weby a servery optimalizujeme tak, aby bylo dosaženo vždy nejlepších hodnocení v rychlosti načtení. 

Bezpečnost nadevše

Vážíme si soukromí a dat našich klientů. Proto je zabezpečení serverů a webů naší prioritou. Všechny naše servery jsou pravidelně aktualizovány a testovány. Všichni naši klienti od nás mají zabezpečení webů certifikátem Let's Encrypt, v rámci hostingu, zdarma. Stojíme si zatím, že 100 % běžících webů na našich serverech je zabezpečeno minimálně certifikátem.

Pokud u nás má klient umístěný web, veškeré zabezpečení za něj nastavíme automaticky, případně poradíme jak dále zvýšit úroveň zabezpečení a to taktéž zdarma.

Weby na našem hostingu dosahují ratingu zabezpečení A/A+.

Vlastní servery

Každy web na internetu je umístěný na "něčím" serveru, tzv. webhosting. My cizí webhosting využívat nemusíme. Máme k dispozici vlastní servery, a Váš web tak budeme mít více pod kontrolou. Provádíme zálohy webu na denní bázi. 

Limitem je pouze představivost

crossmenu