Piktogram společnosti Asimary s.r.o.

Proč web od nás

Piktogram společnosti Asimary s.r.o.

Umíme to perfektně

Dlouholetá praxe v oboru nás naučila pohlížet na tvorbu webů komplexně. Analýza je základním kamenem, jak se dopracovat ke kvalitnímu řešení.

Každý klient má svá specifika. Společnými silami zjistíme Vaše potřeby a požadavky. Budeme naslouchat, ptát se a zjišťovat vše důležité o vás, vašem podnikání, konkurenci a hlavně o vaší cílové skupině. Na základě těchto podkladů vám vytvoříme skvělý web podle vašich představ v kombinaci s našim profesionálním nadhledem a optimálním řešením.

Snažíme se, pokud je to jen trochu možné, najít řešení, abychom zabránili budoucím nákladům. Zejména se jedná o platbu ročních nebo licenčních poplatků.

Symbol nekonečno Asimary

Trendová grafika

Grafické zpracování webu vytváří první dojem a je důležité, aby upoutal pozornost uživatele. Důležitá je také srozumitelnost a snadná orientace, aby si potenciální zákazník nepřipadal na webu ztracený. Pokud tomu tak není, pravděpodobně stránky opustí. 

Design souvisí i s dalšími oblastmi, jako je marketing, copywriting, SEO optimalizace, nebo psychologie. Našim webdesignerům nechybí smysl pro estetiku, cit pro informační strukturu, ani znalost principů uživatelského rozhraní v kombinaci s aktuálními trendy. Potřebná je i smysluplnost grafických prvků, a dodržování stylistických a typografických pravidel.

Responzivní zobrazení webu je u nás samozřejmostí. Tuto funkci bereme jako standard.

Co je pro nás podstatou?

Cílem práce našich webdesignérů je vytvořit koncept atraktivního a přehledného webu, ve kterém se uživatel dokáže rychle zorientovat, a snadno najde potřebné informace.

Responzivní zobrazení pro web marchalmachinery
Rychlost načtení barboragruzovaVýkon webu barboragruzova
*výsledek rychlosti načtení

Rychlý a rychlejší

Rychlost webu má vliv na chování uživatelů. Jejich trpělivost při čekání na zpětnou odezvu webu není nekonečná. Pokud budou muset déle čekat, raději přejdou na web ke konkurenci. 

Čím rychleji se web bude načítat, tím lepší bude pozice Vašeho webu ve výsledcích vyhledávání, a více uživatelů web navštíví.

Naše weby a servery optimalizujeme tak, aby bylo dosaženo vždy nejlepších hodnocení v rychlosti načtení. Potenciální klient bude bez potíží rychle prozkoumávat váš web.

Bezpečnost je prioritou

Pro zabezpečení děláme maximum. Nepotřebujete znát, co znamená SSL nebo Rewrite rule. Veškeré zabezpečení zařídíme my. Naše servery jsou pravidelně aktualizovány a testovány. Nepoužíváme nic, co není ověřené.

Dalším možným zvýšením zabezpečení, je umístění webu na naše servery, tzv. webhosting. My cizí hosting využívat nemusíme. Nejen, že získáte rychlejší načítání, ale i váš web budeme mít více pod kontrolou.

Naši klienti od nás mají zabezpečení webů certifikátem Let's Encrypt, v rámci webhostingu, zdarma. Stojíme si za tím, že 100 % běžících webů na našich serverech je zabezpečeno minimálně certifikátem.

Jak zabezpečené jsou naše servery?

Díky pravidelným aktualizacím a kontrolám serverů, dosahují weby, na našem hostingu, ratingu zabezpečení A/A+.

Co o nás říkají

Nemáme potřebu si recenze vymýšlet. Jedná se o reálné recenze z Googlu.
Asimary - za nás určitě skvělá volba, super komunikace, ochota a vstřícnost. Po srovnání našeho starého designu webu a nově udělané verzi přes Asimary, musíme uznat, že web vypadá mnohem lépe, "čistěji" a určitě je více reprezentativnější. Ještě jednou děkujeme za spolupráci, a za nás palec nahoru.
Petra Rezellis
www.pjretail.cz
Celá spolupráca prebiehala na profesionálnej úrovni (môžeme porovnať, pretože Asimary bola tretia spoločnosť, s ktorou sme na tomto projekte spolupracovali). Nakoniec sme využili aj ich služby z umiestnením na serveroch ako aj zabezpečenie webhostingu. Za nás je Asimary dobrá voľba a bez obáv poskytujeme pozitívne hodnotenie.
Marián Chachaľák
www.marchalmachinery.cz
S Asimary s.r.o. jsme spolupracovali na tvorbě webových stránek naší komunitní zahrady v létě 2022. Jako neziskovka Prostor108, z.ú. jsme ocenili velmi vstřícnou cenu. Děkujeme za skvělou spolupráci, ochotu a skvělé rady a odbornou pomoc. Naprostá spokojenost. Rozhodně doporučujeme!
Klára Stuchlíková
www.prostor108.cz
Profesionální služby a přátelský individuální přístup při tvorbě webu. 
Petr Slezák
www.kaprdivers.cz
Flexibilita, profesionalita a vstřícnost je to, co u každé firmy oceňuji. Moc děkuji, že jste mi jednoduše a prakticky vysvětlili veškeré fungování stránek. Moc se mi líbil jejich přístup, a zájem o moje názory a moje představy. Vše jsme společně konzultovali. Velice oceňuji rychlou realizaci a rychlé návrhy při drobných změnách. Veškeré podmínky a služby jsme konzultovali od začátku do konce. Pokud chcete profesionální stránky a přístup, obraťte se na společnost Asimary. Těším se na další příjemnou spolupráci a děkuji!
Barbora Grúzová
www.barboragruzova.cz
Zobrazit recenze
crossmenu