Pomáháme

Máme rádi naši práci, odvádíme ji zodpovědně a hotový projekt odevzdáváme až, když jsme s ním spokojeni. V našem oboru vnímáme také určitou společenskou odpovědnost. Rozhodli jsme se proto poskytovat pomoc v konkrétních oblastech.

Speciální nabídka pro neziskové organizace

V dnešním komerčním světě stále existují společnosti, které nemají webové stránky odpovídající dnešním technologiím. Hlavním cílem těchto společností je poskytování pomoci jiným.

Většinou jim již nezbývá dostatek času a finančních prostředků na úpravu vlastního webu, díky kterému by byly „více vidět“. Asimary pomáhá takovým společnostem.

Jestliže patříte mezi neziskové organizace / spolky apod. a Váš web si zaslouží modernizaci, nebo ještě žádný nemáte, určitě společně najdeme řešení odpovídající Vašim finančním a časovým možnostem.

Speciální nabídka pro školy a studenty

Druhou oblastí, kterou jsme se rozhodli podporovat, je vzdělávání. Na školách se studenti setkávají s teoretickými příklady a také s omezeným přístupem k moderním technologiím, se kterými se setkávají až ve svém profesním životě.

Najít uplatnění po ukončeném studiu může být proto složité, právě z důvodu nedostatku zkušeností s reálnými projekty a neznalosti používaných technologií.

Jste učitel nebo student se zájmem o praxi? Nabízíme spolupráci na reálných projektech; odborný mentoring je u nás samozřejmostí, jakož i bezplatné poskytnutí potřebných licencí po dobu spolupráce. Rádi v našem týmu přivítáme kolegy s vlastními nápady a se zájmem učit se nové věci.

Máte zájem o speciální nabídku?

Kontaktujte nás
graduation-hatlicensecrossmenu